SIK SORULANLAR

Eğitimlere bireysel olarak katılım mümkün mü?
  • Eğitimlerimizi kurumlarla görüşerek onlara özel maksimum 20 kişilik gruplarla yapabildiğimiz gibi, talepler doğrultusunda bireysel katılımın mümkün olduğu Açık Eğitimler de düzenliyoruz.
Eğitimler nerede gerçekleştiriliyor?
  • Açık Eğitimler, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde gerçekleştiriliyor. Kurumsal eğitimlerin yeri ise, kurumun tercihi göz önüne alınarak, kurumda ya da Boğaziçi Üniversitesi Kampüslerindeki salonlarda yapılıyor.
Eğitimlerin gün ve saatleri ne zaman?
  • Açık eğitimler, cumartesi günleri, 9:30-16:30 arasında gerçekleştiriliyor. Kurumsal eğitimlerin gün ve saatlerini ise kurumların tercihini göz önüne alarak değerlendiriyoruz.
Eğitimin sonunda sertifika veriliyor mu?
  • 1 günlük Açık Eğitimlerimizin sonunda “Katılım Belgesi”, eğitim kurumları için düzenlediğimiz 96 saat ve üzeri eğitimlerimizde “Sertifika” verilmektedir.
Açık Eğitimlere katılımlarda burs veriliyor mu?
  • Evet % 50 burs imkanımız var. Programa katılımınız konusunda motivasyon yazınızı ve burs talebiniz için maddi gereksiniminizi ifade eden başvurunuzu  ogretmenakademisi@boun.edu.tr adresine  yapabilirsiniz.
Boğaziçi Üniversitesi’ne nasıl ulaşabilirim?

Metro ile Ulaşım;
Levent – Boğaziçi Üniversitesi (M6) (Tanıtım Sunumu)

Otobüs ile Ulaşım;
Taksim’den
Taksim – Rumelihisarüstü (559C)

Şişli’den
Şişli – Rumelihisarüstü (59R)

Kabataş’dan
Kabataş – Rumelihisarüstü (43R)

Sarıyer’den
Sarıyer – Rumelihisarüstü (59RS)

Hacıosman’dan
Hacıosman Metro – İstinye – Rumelihisarüstü (59RH)

Özel aracınızla ulaşım;
Anadolu Yakası’ndan FSM köprüsünü kullanarak, Avrupa Yakası’ndan ise Etiler – Rumelihisarüstü istikametini takip ederek ulaşabilirsiniz.